... ponad 40 lat na rynku

rusztowanie uniwersalne typu KLIN

Firma "IRLEH" s.c. ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę produkowanego przez nas nowoczesnego rusztowania typu "KLIN". Jest ono rusztowaniem prostym w swej konstrukcji, przez co bardzo przydatnym, łatwym i szybkim w montażu. Podstawowe elementy konstrukcyjne pozwalają zmontować wiele różnych konstrukcji w zależności od potrzeb. Może to być rusztowanie przyścienne - kotwione w ścianie, wieżowe wolnostojące lub inne o żądanych kształtach i wymiarach. W przypadkach szczególnych może posłużyć jako przestrzenna konstrukcja podporowa. Doskonale zastępuje szeroko znane rusztowanie "warszawskie" z tą przewagą, że wolny dostęp do obrabianej ściany jest dużo większy, a ustawioną kolumnę można bez trudu dowolnie rozbudowywać. Świetnie nadaje się do montażu w miejscach, gdzie występują duże różnice poziomów posadowienia sąsiednich stójek (schody, wykopy, skarpy, naturalny spadek terenu). bardzo przydatne w takich wypadkach są będące dodatkowym wyposażeniem podstawy śrubowe ułatwiające poziomowanie oraz zapewniające stabilność. Całe rusztowanie dzięki swej prostocie może być szybko i sprawnie montowane przez dwóch pracowników. W związku z tym, że jego elementy są stosunkowo małe jest ono wygodne w transporcie i podczas przechowywania. Powszechnie stosowane w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, stoczniowym. Doskonałe do montażu w pomieszczeniach, zbiornikach, kominach, układach przestrzennych, na elewacjach. Istnieje również możliwość stawiania na kółkach. Do juz posiadanego zestawu, można w każdej chwili dokupić następne elementy rozbudowując prawie bez ograniczeń jego możliwości. Ma ono jeszcze jedną ogromną zaletę - jest tańsze od innych rusztowań i bardzo ekonomiczne w użytkowaniu. Przed korozją zabezpieczone farbą olejną. na życzenie odbiorcy istnieje możliwość ocynkowania lub wykonania elementów o innych wymiarach. Z elementów tego rusztowania można dodatkowo montować również konstrukcje estrad, tymczasowych zadaszeń itp.

Konstrukcja rusztowania zastrzeżona w Urzędzie Patentowym RP
Konstrukcja rusztowania zastrzeżona w Urzędzie Patentowym RP
PARAMETRY STOSOWANIA RUSZTOWANIA UNIWERSALNEGO TYPU "KLIN"
Obciążenie 1,5 kN/m2
Maksymalny rozstaw stójek 1,0 x 2,5 m
Maksymalna wysokość 36 m


Najważniejsze cechy uniwersalnego rusztowania typu "KLIN"

 1. Poręcze na wysokości 1,1 i 0,6 m (jedyne rusztowanie w Polsce posiadające poręcze na wysokościach zgodnych z polskimi normami).
 2. Duża prostota konstrukcji.
 3. Duża uniwersalność.
 4. W porównaniu z innymi konstrukcjami bardzo mały asortyment elementów.
 5. Łatwość i szybkość montażu i demontażu.
 6. Łatwość w transporcie i przechowywaniu.
 7. Wysoka stabilność i pewność połączeń.
 8. Wysokie bezpieczeństwo użytkowników.

Ponadto uniwersalne rusztowanie typu "KLIN" umożliwia:

 1. Przekładanie podestów na dowolny poziom w zmontowanym rusztowaniu.
 2. Regulację poziomów pomostów co 0,5 m.
 3. Stosowanie poręczy i desek burtowych z obu stron.
 4. Demontaż i przestawienie całych pól rusztowania.
 5. Dowolne łączenie wersji ramowej z rurową.


*
Firma IRLEH zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na niniejszej stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej "Ustawa"), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.