Lisiewicz spółka jawna ... ponad 40 lat na rynku

rusztowanie uniwersalne typu KLIN

Firma "IRLEH" s.c. ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę produkowanego przez nas nowoczesnego rusztowania typu "KLIN". Jest ono rusztowaniem prostym w swej konstrukcji, przez co bardzo przydatnym, łatwym i szybkim w montażu. Podstawowe elementy konstrukcyjne pozwalają zmontować wiele różnych konstrukcji w zależności od potrzeb. Może to być rusztowanie przyścienne - kotwione w ścianie, wieżowe wolnostojące lub inne o żądanych kształtach i wymiarach. W przypadkach szczególnych może posłużyć jako przestrzenna konstrukcja podporowa. Doskonale zastępuje szeroko znane rusztowanie "warszawskie" z tą przewagą, że wolny dostęp do obrabianej ściany jest dużo większy, a ustawioną kolumnę można bez trudu dowolnie rozbudowywać. Świetnie nadaje się do montażu w miejscach, gdzie występują duże różnice poziomów posadowienia sąsiednich stójek (schody, wykopy, skarpy, naturalny spadek terenu). bardzo przydatne w takich wypadkach są będące dodatkowym wyposażeniem podstawy śrubowe ułatwiające poziomowanie oraz zapewniające stabilność. Całe rusztowanie dzięki swej prostocie może być szybko i sprawnie montowane przez dwóch pracowników. W związku z tym, że jego elementy są stosunkowo małe jest ono wygodne w transporcie i podczas przechowywania. Powszechnie stosowane w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, stoczniowym. Doskonałe do montażu w pomieszczeniach, zbiornikach, kominach, układach przestrzennych, na elewacjach. Istnieje również możliwość stawiania na kółkach. Do juz posiadanego zestawu, można w każdej chwili dokupić następne elementy rozbudowując prawie bez ograniczeń jego możliwości. Ma ono jeszcze jedną ogromną zaletę - jest tańsze od innych rusztowań i bardzo ekonomiczne w użytkowaniu. Przed korozją zabezpieczone farbą olejną. na życzenie odbiorcy istnieje możliwość ocynkowania lub wykonania elementów o innych wymiarach. Z elementów tego rusztowania można dodatkowo montować również konstrukcje estrad, tymczasowych zadaszeń itp.

Konstrukcja rusztowania zastrzeżona w Urzędzie Patentowym RP
Konstrukcja rusztowania zastrzeżona w Urzędzie Patentowym RP
PARAMETRY STOSOWANIA RUSZTOWANIA UNIWERSALNEGO TYPU "KLIN"
Obciążenie 1,5 kN/m2
Maksymalny rozstaw stójek 1,0 x 2,5 m
Maksymalna wysokość 36 m


Najważniejsze cechy uniwersalnego rusztowania typu "KLIN"

 1. Poręcze na wysokości 1,1 i 0,6 m (jedyne rusztowanie w Polsce posiadające poręcze na wysokościach zgodnych z polskimi normami).
 2. Duża prostota konstrukcji.
 3. Duża uniwersalność.
 4. W porównaniu z innymi konstrukcjami bardzo mały asortyment elementów.
 5. Łatwość i szybkość montażu i demontażu.
 6. Łatwość w transporcie i przechowywaniu.
 7. Wysoka stabilność i pewność połączeń.
 8. Wysokie bezpieczeństwo użytkowników.

Ponadto uniwersalne rusztowanie typu "KLIN" umożliwia:

 1. Przekładanie podestów na dowolny poziom w zmontowanym rusztowaniu.
 2. Regulację poziomów pomostów co 0,5 m.
 3. Stosowanie poręczy i desek burtowych z obu stron.
 4. Demontaż i przestawienie całych pól rusztowania.
 5. Dowolne łączenie wersji ramowej z rurową.


*
Firma IRLEH zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na niniejszej stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej "Ustawa"), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.