Lisiewicz spółka jawna ... ponad 40 lat na rynku
Firma IRLEH
oficjalnym sponsorem Olimpijczyka
Certyfikaty i nagrody

O firmie

IRLEH sp. z o.o. sp. k. – polska, rodzinna firma, działająca z powodzeniem w branży metalowej od pond 40 lat . Długoletnie doświadczenie oraz dobra lokalizacja pozwala Nam na nieustanny rozwój i ekspansje na rynki europejskie. Solidna polityka firmy w połączeniu z wykwalifikowaną kadra zarządzającą, doprowadziła Nas do współpracy z wieloma renomowanymi firmami w kraju i Europie. Obecność na Międzynarodowych Targach branżowych oraz stały kontakt z nowymi i stałymi parterami biznesowymi pozwala udoskonalać nasze produkty zgodnie z wymaganiami i trendami rynkowymi.

Aktualnie firma IRLEH jest znanym producentem:

  • Rusztowań modułowych typu KLIN
  • Ekologicznych kotłów na paliwa stałe
  • Kontenerów

Nadrzędnymi celami firmy są zwiększanie zasięgu działalności, pozyskiwanie nowych klientów, podnoszenie poziomu technicznego wytwarzanych produktów, wzrost wydajności procesów produkcyjnych, stała analiza rynku materiałów używanych do produkcji oraz satysfakcja i zadowolenie klientów. Stała inwestycja w kadrę pracowniczą , poprzez regularne szkolenia i zdobywanie dodatkowych uprawnień, pozwala nam na podnoszenie standardu i jakości wytwarzanych produktów i świadczonych usług.

WYSOKA JOKOŚĆ WYKONANIA

Jako sprawdzony producent i dostawca zapewniamy wysoką jakość wykonania produktów finalnych. Do produkcji wykorzystujemy certyfikowane, atestowane materiały. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów, firma inwestuje w nowe rozwiązania technologiczne oraz park maszynowy.

Obecnie dysponujemy, oprócz tradycyjnych maszyn, zaawansowanymi technologicznie maszynami sterowanymi numerycznie, co pozwala sprostać powierzonym zadaniom. Zapraszamy do współpracy – gwarantujemy profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień, z zachowaniem konkurencyjnych cen.